Düğün İçin Makeup Artist Nasıl Seçilir

0

Diğer profesyonel makyaj sanatçıları gibi, düğün de Smokey Aiz, Cat Aiz, grafik oklar, açıkça tanımlanmış dudaklar, şekillendirme vb. Temel makyaj tekniklerine sahip olmalıdır. Ustanın, etkinlikler ve çekimler için bir makyaj oluşturma deneyimi olması önemlidir. Bu makyajın özellikleri, çerçevede iyi görünmenizi ve sonuçta sürekli dayanıklılık sağlamanızı sağlayan aksan ve teknikleri gerektirmesidir.

Ustalık seviyesi, uzmanın kişisel portföyüyle değerlendirilebilir. Aynı zamanda makyaj sanatçısı, müşterilerinin bireyselliklerine ne kadar dikkatle davrandığını, hayal gücünü deneyimleme ve sergileme cesaretine sahip olup olmadığını, görüntüler üzerinde ne kadar dikkatli çalıştığını da söyler.

Bir makyaj sanatçısının görünüşünü takdir edin: kendi imajınıza karşı tutum, çalışmadaki doğruluğu ve sorumluluğu hakkında çok şey söyleyebilir.

Makyaj sanatçısı ne anlama gelir ve araçlar hakkında bilgi resmi tamamlayacaktır. Onları nasıl koruduğuna dikkat et . Her şey düzenli ve temiz mi? Durumda kaos hüküm sürerse, tüpler kirlenir ve fırçalarla karıştırılır, bu en azından soruları gündeme getirmelidir.

Dikkate alınması gereken birçok faktör olduğundan, sizi düğüne hazırlayacak bir makyaj sanatçısı seçerken doğru kararı adım adım ilerletmek için bir eylem planına ihtiyacımız var.

Arama sürecinde faydalı olacak birkaç öneri daha var.

  • Bir makyaj sanatçısı aramaya şimdiden başlayın – düğünden bir buçuk yıl önce bile olsa. Talepte bulunanlar için program birkaç ay öncesinden tıkandı.
  • Deneme oluşturma sürecinde bir makyaj sanatçısı ile makyaj sohbeti. Soru sormaktan çekinmeyin, öncelikle temas kurmak ve temas noktaları bulmaktan çekinmeyin (peki, eğer düğün gününe göre zaten kısa bir bacağınız varsa), ikincisi, iş tecrübesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için, kutlamalar ve farklı şartlardaki davranışları. Cevaplar seçimde kendilerini tesis etmeye ya da onu terk etmeye yardımcı olacaktır.

Bir düğün makyaj sanatçısı aramayı nasıl planlıyorsunuz? Bir yorum yaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here