Dudaklar İçin Popüler Makyaj Yöntemleri

0

Dudak şeklini makyajla nasıl ayarlayabilir ve ruj, parlaklık ve renk tonunu uygulama özellikleri nelerdir? Birlikte anlıyoruz.

Sizin için daha uygun olana karar verebilmeniz için size en popüler sekiz makyaj aracını anlatırız.

Ton balsamı 

Aslında, nemlendirici bir dudak parlatıcıdır, ancak hafif pigmentlidir. Dudaklarıyla makyaj çok doğal. Kışın mükemmel bir alet – dudakların kuru cildini hızlı bir şekilde “yeniden canlandırır” yardımcı olur.

Dudak parlatıcısı 

Hemen dudak parlatır ve görsel ses verir. Kural olarak, jel dokusuna sahiptir ve dirençlidir (gün boyunca dudak makyajını güncellemek gerekecektir). Tonlardan bir renk paleti – şeffaftan siyah gibi alışılmadık bir renge. Parlaklık dudakların temiz, kuru ciltlerine veya makyajın kalem veya rujla oluşturulması için uygulanabilir.

Şeffaf Ruj 

Doğal bir etki kazandırır, genellikle dudakları nemlendirir ve kontur kalem desteğini gerektirmez. Günlük makyaj için mükemmel bir seçim.

Yarım Ruj 

Yarı saydam rujdan daha fazla pigment içerir, bu nedenle kaplama daha yoğun olur. Makyajı bir kontur kalemi ile tamamlamak için, karar verin.

Krem ruj 

Bu doku, güzel bir saten kaplaması ile oldukça yoğun bir kaplama sağlar. Bir kontur kalemle eşlenen ruj uygulayın.

Mat Ruj 

Parlak olmadan yoğun bir kaplama sağlar. Dudakları kurutabilir – mat rujlar formülü içinde, çok fazla nemlendirici madde içermez. Kontur kalem ile çiftler halinde uygulayın – şüphe yok: kaplama çok dayanıklı olacaktır.

Ton

Dudaklar için en kalıcı ve pigmentli araçlar. Genellikle, titanyum formülünün bileşimi alkolü içerir, çünkü ajan dudaklarını kurur – cildin nemlendirilmesi ve pul pul dökülmesi, şüphesiz düzenli olarak yapılması gerekir. Fırça veya aplikatör ile uygulayın.

Kontur Kalem 

Onlar dudakların kontur özetlemektedir. İyi anahat kalem onu ​​(kalem bileme, aşırıya kaçmayın) çizmeden cilt üzerinde nazikçe kayar gerekir. Bir kalem sesi almak Mümkünse, ruj rengini tekrarlar. Ve dudaklar için çok karanlık gömlekleri kullanmayın – onlar doğal görünmeyebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here