Dudak Bakımı

0

Dudaklar ! Hepimizin de bildiği gibi kadının en dikkat çekici bölgesidir. Dudak çevresi ve şekli yüzün belirginliğini ve gülümseyişin sıcaklığını belirler. Bugünkü yazımda  mevsim değişikliklerinden ötürü meydana gelen kuruma, çatlama gibi hoş olmayan değişimlere maruz kalan dudaklarımız için bakım önerilerini sizin için yazdım.

dudak_4dudak_2

Her kadın gibi biz de dudaklarımızın güzel, bakımlı ve dolgun görünmesini isteriz. Bende bugün bu değişimlere meydan okumak ve dudaklarımızın her gün daha güzel ve pürüzsüz görünmesi için bilinmeyenleri sizlerle paylaşmaya çalıştım. Umarım hepiniz için çok faydalı olacaktır.

dudak_1

Bir çay kaşığı bala bir miktar şeker ilave ederek dudaklarınıza sürdüğünüzde nemlendirici etkiye sahip olur. Beyaz ya da esmer şekerden birini tercih edebilirsiniz. Şeker ve zeytinyağı içinde aynı uygulamayı yapabilirsiniz. Zeytinyağı ve şeker uygulaması aynı zamanda dudaklarınızın dolgun görünmesine yardımcı olur. Bir diğer önerim ise hindistancevizi yağı. Bu yağı kullanarak da dudaklarınızın pürüzsüz gözükmesini sağlayabilir ve parlak görünümü ile günü kurtarabilirsiniz!

dudak_3

dudak_5

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here