Corselt Belt Fashion

7

Merhaba hanımlaar 🙂

Öncelikle şuan sitemize girip, yazımı okumak için tıklamış olmanız bile benim için mutluluk kaynağı. Sezonun en trend parçalarından biri olan “korse kemerler” hakkında bir yazı olucak. Nasıl kombinleyebilecebileceğinizi ve nerelerden ulaşabileceğinizi aktarmaya, kafanızdaki yanıtsız sorulara açıklık vermeye çalışıcağım.

İnanılmaz trend bu parçalar dolabınızın olmazsa olmazlarından. Renk renk, boy boy her şekli mevcut. T-shirtlerin, kazakların, elbiselerin, gömleklerin ve dahası herşeyin üstüne mi güzel olur bu aksesuar korseler demeyin ya. Evet oluyor. İnce mi ince gösteriyor, tarz mı tarz. Daha ne istiyorsunuz. Şu zamanlarda kırmızı halıda, en ünlü markaların defilelerinde ve şık hanımlarımızın üstünde, sokak stillerinde görmek mümkün. Fiyatları 40 TL’den başlar ve deri olmasına, yapay deri olmasına göre değişir gider. Basic parçaların tamamlıyıcısı hale gelen bu korseler en basit kıyafetlerinize renk katar ve kendini gösterir. Ayrıca incecik belinizi daha ince gösterir. Hafif balık etli hanımlar hiç üzülmeyin. Eğer doğru kalınlıkta ve renkte seçerseniz herşey mükemmel olabilir. Karar veremezseniz aşağıda sizler için bilgilerim olucak bir mesaj kadar uzak olucam size. Her türlü konuda fikir alışverişine hazırım. Hiç durmayın hanımlar kafanıza koyun, gidin ve alın. Cesur takipçilerimiz bizim.

Benim çok sık kullandığım ve tercih ettiğim kesikli, metal gruplarının baskısı olan bol salaş T-shirtlerin altına deri tayt ve korse kemerinizle mükemmel bir uyum sağlayıp, hem kadınlığınızı ön planda tutup hemde tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Ya da en basitinden basic bir T-shirt’ün üstüne giyip çıkabilirsiniz.

 

Ya da yine trend olan fırfırlı gömleklerin üstünde harika bir zıtlıkla kombinasyonu sağlayabilirsiniz.

 

Bol salaş kazak elbiselerin de üstünde de harika olduğunu unutmayalım derim.

 

Ünlü hanımlarımızın üstünde de örneklerimiz şu şekilde;

Ulaşabileceğiniz ve satın alabileceğiniz adresler. Tabiki stoklar değişebilir;
Zara Korse
Zara Halkalı korse
Berhka Fitilli Korse

Mango Korse

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here