Ana Sayfa Güzellik & Makyaj Cilt Tonunuzu Nasıl Eşitleyebilirsiniz?

Cilt Tonunuzu Nasıl Eşitleyebilirsiniz?

0

Bazı günler sert kanatlı astar, göz kamaştırıcı vurgulayıcı ve bıçak gibi keskin bir konturdan oluşan tam yüz makyajı gerektirir , ancak diğer günler sadece temiz, kusursuz ve hatta ten rengini gerektirir . Ünlü makyaj sanatçısı Dean Fournier’e cilt dışına en iyi ipuçlarını paylaşmak için ulaştık . En iyi kısım? Bir dakika veya daha kısa sürede ustalaşa bilirsiniz.

Önümüzde, Fournier bize doğru ürünleri nasıl seçeceğimizi gösteriyor; bu ürünleri kullanmak için nasıl sırayla kullanıyorsunuz ve her seferinde kusursuz, hatta ten rengini elde etmek için uygulama teknikleri.

Astarla Başlayın

Fournier, “Ten rengi kusursuzluğunuzu hızlandırmak için astar atlamayın” diyor. “İyi bir astar, cildinizi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur ve makyajın tüm gün ve gece boyunca durmaksızın kaymasını ve daha kolay ve daha çabuk karışmasını sağlar.” Kızarıklık endişe verici ise, Fournier iki katına çıkabilen renk düzeltme kremini denemenizi önerir. Astar olarak da. Check out Urban Decay Optik Illusion Cilt Primer , tüm cilt tipleri için harika bir saydam, jel formülü.

Fondöten Uygula

“Ardından, orta kapsama fondöteni tamamen uygulayın. Parmaklarınızla karıştırın, sonra da saç çizginizden çenenize doğru sürün. Bu, ürünü cildinize bastırır ve size en doğal bitişi sağlar ”diyor Fournier. Tam kapsamlı bir temelden kaçının çünkü bu, harmanlama becerisi gerektirir ve çok zaman alabilir. Sevdiğimiz iki formül Dermablend Pürüzsüz Likit Camo Fondöten ve Urban Decay Çıplak Derisi One ve Done Complexion Perfection .

Kusurlar Üzerine Pat Kapatıcı

Fournier, “Kuruluştan önce kapatıcı uygulayan birçok kadın, zorlu çalışmalarının çoğunu, farkında bile olmadan siliyor” diyor. “Bir kapatıcı seçerken, asıl endişeniz göz çevresi altındaysa, bir orangey pembesi için gidin. Kızarıklığı gizlemek istiyorsan, sarı bir kapatıcı al. Pigmentasyonu örtmek istiyorsanız, en fazla kaplamayı sağladığından bir çubuk veya kap kapatıcı kullanın. Kapatıcıyı uygulamak için patladığınızdan (silmeyin) emin olun. Kapatıcıyı silmek, inşa etmesine asla izin vermez. Birkaç pat ve bitirdiniz! ”İki kült-fave seçeneği NYX Profesyonel Makyaj Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraf Kapatıcı Değnek ve Maybelline Anında Geri Sarma Silgisi Karanlık Çember Tedavi Kapatıcı’dır .

Ayarlanacak Toz Tozunu Bitirmek İçin

Lekeleri örtmek? Fournier, “Tozun hızlı bir şekilde tozlanması, herhangi bir yumru etrafındaki cilt dokusunu eşitlemeye yardımcı olmak için önemli bir son adımdır” diyor. IT Cosmetics Bye Bye Gözenekleri Üzerine Hafifçe Toz Sıkıştırılmış Son İşlem Tozu ,   Maybelline Fit Me Gevşek Son İşlem Tozu veya kendi lehinize olanlardan biri.

Kaynak: MAKEUP.COM

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here