Cansu BAYRAK ile Röportaj

0

Kendine özgün yorumlarıyla, kızların sorunlarını çözüm olacak videolar oluşturan Cansu Bayrak daha yakından tanımaya ne dersiniz? Senfarklisin.com’un sormuş olduğu sorulara cevaplayan Cansu Bayrak bakın neler demiş..

1)Ne zaman makyaj yapmaya başladın?

Aslında makyaj yapmaya ortaokul yıllarında başladım diyebilirim. Ama kötü olan tarafı, Rock’çı bir çocukluk geçirdiğim için bütün göz çevremi simsiyah yapıyordum ve kendimi çok iyi hissediyordum😊 Tabi bu durum zamanla değişti.

2) İlk makyaj ürününüz neydi – bugün hala kullanıyor musunuz?

Sanırım göz kalemi ve ruj. Hayır, onlar tarih olmuştur muhtemelen 😊

3) En sevdiğiniz makyaj ürünü?

Rimel ve ruj

4) Onsuz yaşanmaz diyebileceğiniz ürün var mı?

BB krem ve tabi ki de rimel

5) Sevmediğiniz ürün var mı?

Parlatıcılı ve dudağı yapış yapış yapan rujlardan pek hoşlanmıyorum.

6) En beğendiğiniz makyaj stili nedir?

Yüz hatlarını belirginleştiren ve doğal bitişi olan makyaj stillerini çok beğeniyorum.

7) Makyajınızla ilişkiniz nedir? Her zaman sevgiliniz mi oldu yoksa

sevmek zor oldu mu?

Bir tasarımcı ve çizer olarak zaten hep boyalarla, renkli kalemlerle bir aradayım. Bu yüzden makyaj yapmak benim için yeni bir başlangıç seviyesi olmadı. Yani sevmem ve bağlanmam hiç zor olmadı tam tersine işin daha derinine inmeyi tercih ettim.

8) Makyajınız kendinizi nasıl etkiledi? Kendini daha güvende

hissettiriyor mu, güzel mi?

Tabi ki her zaman doğallıktan yanayım. Fakat her dişinin kendini daha güzel ve daha iyi hissetmek için makyaj yapması bence çok güzel bir motivasyon. Benim için de aynı şey geçerli. Günün moduna göre yaptığım makyajla kendimi daha iyi hissediyorum.

9) Unutulmaz makyaj hikayen var mı?

Olmaz mı 😊 Erkek arkadaşımla kanalım için “yaşlandırma makyajı” videosu çekmiştik. Makyajımı o yapmıştı ve bitene kadar hiç aynaya bakmadım. Bittikten sonra aynaya baktığımda gözlerime inanamadım! Neredeyse 70 yaşında ki halime dönmüştüm. Aynaya bakıp çığlık çığlığa kahkahalar attım. O günden sonra makyajın gücü benim için daha farklı bir anlam kazandı.

10) Güzellik felsefenizi 10 kelimeyle nasıl anlatabilirsiniz?

Daha güzel olmak için, gülümse, kendini sev ve aldırış etme.

11) Saçlarınızı kısaca anlatırmısınız? En beğendiğiniz saç stili nedir?

Saçlarım yaklaşık iki hafta önceye kadar boyu 70 cm kadardı ve rengi doğal saç rengimdi (kahverengi). Radikal bir kararla bel hizamın biraz üstüne kadar kestirip takipçilerimin önerdiği renkte ombre yaptırdım. En beğendiğim saç stilini şu anda kendimde taşıyorum sanırım 😊

12) Saçınızla olan ilişkiniz nedir? Her zaman sevgiliniz mi oldu yoksa

sevmek zor oldu mu?

Saçlarım benim her şeyim diyebilirim. Yani saçım bir yana dünya bir yana desem abartmış olmam. Bunu size şöyle kanıtlıyayım, saçlarım yıllardır ne boya gördü ne de farklı ısı işlemleri. Kuaföre yılda iki kere giderdim, o da kırık aldırmak içindi. Saçlarım için aldığım ürünlerin sayısını hatırlamıyorum. Hep uzun model kullandım kendimi hiç kısa saçlı bilmiyorum. Kıyamadım hiçbir zaman. Ama saçlarımın o halini çok sevmeme rağmen artık bir farklılık yapmak istedim ve böyle bir karar aldım. Şuan ki halinden daha çok memnun olduğumu söylemeden geçemeyeceğim.

13) Saçlarınız kendinizi nasıl etkiledi? Kendini daha güvende

hissettiriyor mu, güzel mi?

Saçın güzelse o gün makyaj yapmasan da güzelsindir. Benim böyle bit mottom var. Çünkü bir kadının kimliğini yansıtır saçları. Saçına güveniyorsan ruh halin hatta yürüyüşün bile değişebilir. Şuanda kendimi daha iyi hissediyorum. Sanki bir eksik varmışta tamamlanmışım gibi.

14) Çılgın saç hikayesi (vahşi boya işi, çılgınca kesilmiş vb.)

Lise bir zamanlarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Kuaföre biraz kat verdirmeye gitmiştim. Saçım yine belimdeydi. Farklı bir kesim modeli önerdi ve kendimi ona bırakmamı istedi. Ben de kabul ettim. Kesim hep arkamda yapıldı ve aynadan boylarını hiç göremedim. Daha sonra kuruturken saçlarımın üstlerindeki katların kulak hizamda uçuştuğunu gördüm ve çığlık atmaya başladım. Alt katlarda boynumun biraz altında bitiyordu. Aslan modeli varmış o zaman moda olan ve kuaför bana o kesimi yapmıştı. Biraz ağladıktan sonra artık dönüşü olmayan saçımı kabullenip hüzünle eve döndüğümü hatırlıyorum. Hayatımda kestirdiğim en kısa saç modeliydi ve ondan sonra kuaförlere küsmüştüm. Saç o kadar katlıydı ki aynı boya gelmesi çok uzun zaman aldı ve İki, üç yıl asla kuaföre gitmedim.

15) Bizim hakkımızda ne düşünüyorsunuz?

Kadınlar için yararlı bir platform. Bir başlığa tıkladıktan sonra diğer başlıklarda ilgimi çekti ve birçok yazıyı okumuş oldum böylece. İçerikler zengin, anlaşılır ve adı gibi farklı görünüyor.

     Cansu Bayrak

YouTube ve Instagram 

TEILEN
Önceki İçerikYüz İçin Bal Maskesi
Sonraki İçerikErkan Yaşta Annelik
Editor
Merak ettiğiniz ne varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.. İletişim: info@senfarklisin.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here