Brozlaşmış eller için oje tüyoları

0

Tatilden yeni döndükleri ya da tatile gitmek için bavul toplayanlar için yaratıcı fikirler

Yaz tatil için favori bir zamandır. Eğer onu sahilde geçirecekseniz, sadece uygun güzellik ürünlerini değil, manikür  için en iyi şekilde görünen bir cephaneliği de hazırlayın.

Sıcak ülkelere gitmeyi planlayanların hepsi uyarıyoruz: tüm bronzlaşmış ciltler için tüm vernik tonları uygun değildir. Okulda bir kez, güzel sanatlar derslerinde, sıcak ve soğuk renkler arasındaki farktan bahsetmiştik – bunu hatırlama zamanı. Swarthy cildi sıcak tonları gösterir. En çok kazanan vernik renkleri – kırmızı, mercan, kiraz, altın, haki, turuncu ve sarı. 

Kısa tırnaklar için;

Beyaz lake, bronzlaşmayı mükemmel bir şekilde vurgular ve bronzlaşmaya karşı asla sıkıcı değildir. Bu seçenek özellikle kısa tırnaklar için iyidir – basit ve zarif görünüyor.

İlginç bir çözüm çok renkli bir tırnak sanattır. Böyle bir manikür ofiste bile tatil havası yaratır.

 

Pembemsi bir podton ile açık kahverengi vernik – tabaklanmış deri sahipleri için sahip olması gerekir. Hafifçe sıcak tonunu vurgular ve zarif bir şekilde zarif görünüyor.  

Bronzlaşmış limon sarı vernik için kazan-kazan seçeneği. Bir laconic solüsyonu, cildi avantajlı bir şekilde gölgelendirmektedir. Bir tatilden sonra yürütme sırasında basit olmak istiyorsanız, ancak orijinal manikür, bu sizin renk.

Yaz – zengin berry tonları sembolü. Verniklerin sıcak pembe ve vişne kırmızısı sürümleri, güneş yanığına mükemmel bir şekilde kafiyeli.

Turuncu, mercan, kırmızı, pembe varyasyon: Kendinizi tırnak sanatı manikür tek renkli bir yelpaze düşünmüyoruz ama sıkıldı, her çivi için kırmızı paletinden bir gölge seçin.

Uzun tırnaklar için;

Yavaşça pembe lake güneş yanığının sadık arkadaşıdır. Basit bir pembe kaplama çok sıkıcı görünüyor? Ardından, düşük tonlu tonlarda geometrik bir desen ekleyin. 

Meyve yaz ile başka bir dernektir. Tatildeyken sık sık egzotik meyvelerle şımarırız. Ve tırnaklarındaki görüntü, yaza eşsiz ve parlak bir manikür yapabilir.

Kolay tatil hayatı algısı şeffaf bir arka plan üzerinde çok renkli noktalar yaratacaktır.

Pembe ve yeşilin kombinasyonu – manikür de en göz alıcı olanlardan biri. Asimetrik yeşil yaprakların tırnaklarına nasıl baktıklarını görün.

Kırmızı renk tabaklanmış cildin altın damağını vurgulayacaktır. Kırmızı cilalı klasik manikür banal gibi görünüyorsa, mat ve parlak kaplamaları birleştirin.

Bronzlaşmış eller için oje tasarımları;

Simli delikler ana kaplamanın yumuşak pembe rengi ile bronz tonu arasında bir bağlantı görevi görür.

Cesur seçenek – yıldız biçimindeki tırnaklara yerleştirilmiş siyah cila ve altın et suyu kombinasyonu. Böyle bir tasarımdan fark edilmemek için tam olarak çalışmaz. 

Manikür için gereksiz iddialı olmadığı ortaya çıktı, saydam kaplama üzerinde rhinestones ve çıkartmalar daha iyi “preslenmiş”.

Peki siz nasıl oje sürüyorsunuz yada hangi tasarımları yaptınız #senfarklısın etiketi ile  sosyal medyada paylaşın biz ve herkes görsün.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here