Bronzlaştırıcı ve yüksek ısıtıcı nasıl kullanılır?

0

Makyajınızı hafif bir temel ile başlatın. Elma yanaklarında biraz şeftali allık ekleyin.

  • Yüzü daha heykelci yapmak için, çene kemiğinde ve temporal bölgede ve alt çene çizgisinin altında nötr bir nötr krematör uygulayın. Bir bronzlaştırıcıdan heykel yapmak için düzelticinin farkı, bronzlaştırıcı bronzlaşmış ve parlak cilt görünümünü yaratırken gölgesinin daha soğuk olması ve doğal bir gölge gibi görünmesi.

  • İkili tel yığını veya kozmetik bir süngerle yuvarlak bir fırça ile düzelticinin tüm çizgilerini kenar boşlukları olmadan bulanıklaştırın. Hiçbir yerde kalmış şerit olmadığından emin olmak için yüzü dikkatlice inceleyin. Bir krem ​​düzeltici yerine, kuru olarak kullanabilirsiniz, ancak uygulamadan hemen sonra gölgeli olması gerekir.

  • Highlighter yüzün çıkıntılı kısımlarına uyguluyor: çene kemiği, burun arkası, üst dudağın üzerinde bir kene. Ayrıca, çenenin üstündeki çıkıntıya, gözlerin iç köşesine ve kaşın altına vurguyu ekleyebilirsiniz.

  • Bronzlaştırıcı, güneşi yakalayan ilk alanlarda kabarık bir doğal fırça dağıtıyor. Alın yan yüzeyinden, çene kemiğinin tepesine ve daha sonra alt çene hattına “3” şeklinde uygulayın. Alnına saç çizgisi boyunca, burnun ortasında ve çenenin ucunda biraz daha ekleyin.

Ve makyajımız bitti. Aşağıdaki  iki fotoğraftaki farkı tahmin edebilir misiniz?

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here