Bir haftada kendinizi nasıl düzeltirsiniz?

0

Değişimi her zaman isteriz ama, bir kaç gün sonra sıkılırız ve bırakırız hedeflerine ulaşanlar başarılı insanlardır. Tabii hedefini ulaşamayanlar başarısız insanlar olarak anlamış olabilir ama dost acı söyler lafını hatırlatmak isteriz. Neyse lafı daha fazla uzatmadan sizlere tam 7 gün boyunca uygulayacağınız farklı yöntemlerle ve 7 gün sonun da sizleri bambaşka bir kişi yapacağını da inanarak bu uygulamaları mutlaka ve dikkatlice uygulayın.

1) Bir hafta içinde rakamınızı yukarı çekemeyeceğinizi düşünmeyin. Tabii ki, ideal formlar düzenli ve sıkı çalışmanın bir sonucudur, ancak figürünüzü uydurmak ve tonunu belirgin bir şekilde artırmak tamamen mümkündür. Bunu yapmak için, yedi günün her biri şarj ile başlar; bu, gün boyunca daha iyi hissetmenizi ve vücudun “ısınmasını” sağlar. Buna ek olarak, belli ki gündüzleri daha aktif olmalı – yani merdiven birkaç uçuşlar yürümek ya da bir durak önce otobüsten inmek için tembel olmayın. Şaşırtıcı bir şekilde, fiziksel egzersizde böylesine görünüşte önemsiz bir artış bile bedeni mükemmel biçimde etkiler.

2) Güzel görünmek ve ten rengini geliştirmek için ve aynı zamanda gözleri parlatmak için, bir hafta için temiz havaya değer. Oksijene ihtiyacınız var, bu yüzden yatmaya başlamadan önce yarım saatlik bir yürüyüş bu haftanın kuralıdır. Yatmadan önceki önerme de havaya değer ve havayı nemlendirir. Bunu yapmak çok basit – yatağa sıcak suyla bir kap yerleştirip yatın.

3) İçecek su. Yeterli su tüketmek sizi ince kırışıklardan kurtaracak, cildi mükemmel bir şekilde pürüzsüzleşecektir ve genel refahı geliştirecektir. Norm – cildinize bağlı olarak günde yaklaşık 7-8 bardak. Su, başka şeylerin yanında, toksinleri giderir ve hücrelerin beslenmesini geliştirir. Her sabah bir bardak ılık suyla başlayın ve gün boyunca bir şişe saf su bulunduğundan emin olun.

4) Bir hafta içinde, cildi yenileyecek, renk ve doymuşluğu besleyicilerle zenginleştirecek birkaç eksfoliyasyon prosedürü uygulamanız gerekiyor. Gözeneklerin içeriğini çözen, her gün kullanmanız gereken yumuşak bir fırçayı veya gommage’ı seçin.

5) Exfoliate, maskeler uygulamadan önce yapılmalıdır. Haftada en az üç tane yapmalısınız: derinlemesine temizlik, nemlendirme ve besleyici. Bir temizleyici, yüzün konturunu da sıkıştıran siyah beyaz kil (kaolin) maskesine mükemmel şekilde uygundur. Cildiniz yağlı ve sorunluysa, kil de mükemmel bir çözümdür. Yeşil veya mavi kullanabilirsiniz, iltihabı ve kuru kusurları giderirler. Nemlendirici maskeler salatalık, aloe suyu ve diğer meyvelerden (örneğin elma) hazırlanabilir. Besleyici maskeler kayısı, yoğurt veya doğal yağlardan (şeftali, badem, kayısı) yapılabilir. Yağ içeriğine sahip maskeler uygulamadan hemen önce çok iyi ısıtılır.

6) Her sabah kozmetik buz ile masaj yapın. Eczanede artık çeşitli hazır bileşikler bulmak çok kolay, ancak kendiniz buz hazırlayabilirsiniz. Burada hayal gücü olan alan oldukça geniştir – her iki bitki beslemesini ve meyve ve meyveleri dondurabilirsiniz. Sabah buz ile yapılan masaj cildinizi mükemmel bir şekilde tazeler, uyku izlerini sürer ve gözenekleri daraltıyor. Cildiniz makyaj için hazırdır, rengi eşittir ve yanaklar hafif ve hoş rengareldir. Cryomassage güzelleşmenin harika bir yoludur!

7) Saçlara dikkat edin – bakım maskeleri ve kafa derisi masajı çifti onları hemen hayata döndürür. Bu yüzden, yumurta beyazı, birkaç çorba kaşığı kümes hayvanı yağı ve bir kaşık balın bir maskesini hazırlayın ve saçınıza uygulayın. Her akşam bir masaj fırçasıyla fırçalayın, birkaç işlemden sonra canlılık ve açıklık onlara geri dönün.

Young Woman Running with Golden Retriever

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here