Aşkta Korku

0

Aşk; insanı heyecanlandıran ve mutlu eden tutkulu yaşanan bir duygudur. Herkesin hayatında büyük bir yere sahiptir. Özellikle aşkını bulanlar bunu daha iyi bilir. Eğer bir kişi aradığı aşkı bulmuşsa ve bununla beraber mutlu bir birlikteliği varsa çiftleri bundan sonra kaybetme korkusu sarabilmektedir. Ya benden soğursa, ya aşkı biterse, ya benden ayrılmak isterse diye korkulara kapılabilmektedir.

Aşk bir o kadar tutkulu bir duyguyken, birden de sönebilen bir duygudur. Bu yüzden aşkı yaşarken aşkta başınıza gelebilecekleri ve korkuları düşünmek yerine, aşkınızı nasıl canlı tutabileceğinizi, nasıl alevlendirebileceğinizi düşünmeniz en iyisidir. Bu yüzde korkularınızı bir kenara bırakmak önemlidir.

Aşk cesaret isteyen ve dolu dolu yaşanması gereken bir duygudur. Sürekli korkularla, endişelerle sürüp gitmez. Bu yüzden aşkınıza sahip çıkmanız, ona değer vermeniz, anlayışlı olmanız ve her harekette, konuşmada breitling ρεπλίκα gereksiz endişeye kapılarak karşınızdaki kişiyi yıpratmamanız oldukça önemlidir. Aşk; heyecan, tutku, mutluluk, güven ve saygı ile büyüyüp gelişen bir duygudur. Bu yüzden aşkınızı bulmuşken korkularınızı bir kenara bırakın.

aşkta korku

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here