Aşk: Tesadüfen Seçilmiş Değil

0

Aşk, tutkulu yaşanan ve yaşayan kişinin mutlu olmasını sağlayan mükemmel bir duygudur. Aşk tesadüfen mi yaşanır, yoksa tesadüfen olmaz mı? Her kişiye göre değişmektedir, bence aşk tesadüfen seçilmiş değildir. Herkes aşık olacağı kişiyle bağlıdır ve bir gün karşılaşır. Bu nedenle aşk tesadüfen seçilmiş değildir. Bir bakıma kader ile bağlantılıdır.

Uzak Doğu Ülkelerinde bilinen aşkın kırmızı ipi hikayesi bu söz ile yakından bağlantılıdır. Bu hikayede kırmızı bir ip ile herkesin ilerde aşık olacağı, kaderinde olan kişiyle bağlı olduğu ve ne olursa olsun bu ipin kopmadığı, sonunda kişilerin karşılaştığına inanılmaktadır.

Bu yüzden aşkın tesadüf değil, kaderinde olan kişiyle zamanı gelince karşılaşmaktır.  Aşık olan kişi mutlu olur ve tutkulu duygular yaşar. Bu yüzden aşk önemlidir. Kişinin genç kalmasını sağlar ve çok güzel bir duygudur. Bir gün kaderinizde olan aşkınızla karşılamanız ve mutlu olmanız size hayatta büyük bir destek sağlayacaktır. Bu yüzden aşk tesadüfen seçilmiş değil, kaderinizde olan kişinin size gelmesidir.

aşk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here