2019 Yeni yıl için makyaj trendleri

0

Merhaba, sevgili okurlar 2019 yılbaşı gecesinde nasıl makyaj yapma kararı almadıysanız, sizlere güzel örnekler ve taktikler vereceğiz hem de son trendlerden ipuçları..

Parlaklık etkisi
Cilt tonu çalışmalarında “bitirmek” ile yapılan deneyler yavaş yavaş kayboluyor. Yeni sezonun görüntülerine bakılırsa, makyaj sanatçıları, kaplamanın pusunu cildin hafif bir “iç” parıltısı ile birleştirerek etkilemeye çalışıyorlar.Doğallık arzusu düzeltme yaklaşımında ortaya çıktı. Şekillendirme çok yumuşaksa, Elisabetta Franchi ve Alexander Wang’ın gösterilerinde olduğu gibi, elmacık kemikleri üzerinde göze çarpan bir gölge vardır.

Aynı şey allık için de geçerli: Vivetta ve Prabal Gurung şovları olan modeller için çok nazikti.

Tüm bunlar, Yılbaşı için bir imaj oluşturarak, temel olarak alınabilir. Işıklar, vurgulayıcı – veya pırıltılı ve ışıltılı makyaj araçları kullanılarak eklenebilir.

Doğal kaşlar
Festival görüntüsünde kaşları unutamam. Birileri onları bir jel ile tarıyor.

Birisi konturu vurgulayarak çizer.

Kaş makyajındaki modayı takip etmek istiyorsanız, kemerli bir şekil seçin – şimdi dramatik bir kırılmaya tercih edilir.

Gözler için oklar

Dolce & Gabbana ve Sonia Rykiel’in gösterilerinde olduğu gibi “Feline” atıcılar, bayramı klasik kadınsı bir şekilde kutlamak isteyen kızlara yakışacak.

Tamamen lüks ve şenlikli bir görünüm elde etmek için okları klasik kırmızı tonlarda dudak makyajıyla tamamlayın.

Ancak abartılı çözümlerden korkmayanlar için seçenekler var: örneğin, Firebird (Prada) ‘nın tüylerine benzeyen yapay elmaslara sahip parlak mavi oklar (Prada), gölgeli tek renkli makyaj (Journe lila, Salvatore Ferragamo; Noon tarafından öğlen – sarı), alt göz kapağındaki oklar (Cividini), Twiggy tarzında makyaj (Anna Sui), yayın iç köşelerinde gümüş vurgu (Fendi).

Neden göz kapaklarını Ulla Johnson’daki gibi altın folyoyla süslemeyi denemiyorsun? Sadece podyumdan değil, herhangi bir fikri somutlaştırabilirsiniz.

Dudaklara kalın vurgu
Dudakları vurgulamak için, onları klasik kırmızı rujla telafi edebilirsiniz (örneğin Brandon Maxwell ve Dolce & Gabbana).

Ancak podyumda Yeni Yıl-2019 için makyajın tonunu belirleyebilecek birçok başka orijinal çözüm ortaya çıktı. Erdem şovunda, örneğin, ilginç bir retro görünüm oluşturmak için modellerin dudaklarına rasgele şarap ruju koyun. Bu tekniğin tekrarlanması kolaydır.

Ya da Çağlayan’dan bir örnek alın ve rujunuza parlak bir parlaklık uygulayın.

Dudaklar ombre, Self Portrait şovundan gelen makyajı değerlendirerek aynı zamanda modada kalmaya devam ediyor, fakat renk seçimi için ayarlandı.

Şov olağandışı kombinasyonlar kullandı. Örneğin, ana gölge olarak zümrüt yeşili, dudakların ortasına yakın bir mor renk aldı. Yeni yıl – cesur deneyler zamanı!


Nasıl makyaj şenlikli yapılır? Çok basit: ona biraz altın ekleyin. Altın parlayan gölgeler veya aynı dudak parlatıcısı olabilir – modaya uygun resepsiyonunuzu seçin!

Hepsi bu kadar, yeni yıla güzellikle girmeniz dileğiyle mutlu yıllar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here