2018 İnci manikür trendleri

0

Metalik efektli manikür, serin ve cesur görüntüleri ve sedefli ışıltıyı yumuşak ve yumuşak bir şekilde tamamlayacak. İnci cila yardımıyla yaratılabilen tırnak tasarım fikirlerini paylaşıyoruz.

“İnci” bir kaplamaya sahip manikür, sinirli olarak adlandırılamaz, ancak dikkatini atlatmaya değmez. Birçok kozmetik markaları yanı sıra manikür ustaları ve güzellik blogcular ciddi eski şan çivi üzerindeki sedefe dönmek için bu sezon yapmayı düşünüyorum.

2018 yılında inci manikür, gelin tırnaklarını süslemek için en güncel seçeneklerden biri olarak yerini korumaktadır. Tipik bir Fransız yapmak istiyorum ve onu önemsiz bir karar olduğunu söyledi olmayanlar, nazik ve mütevazı inci kaplama hitap edebilir – düğün Manikür için bir kazan-kazan çözümü. Ancak, böyle bir vernik uygulamasının sınırlarını genişletmek için girişimlerde bulunulmaktadır. 

  • Yani, gösteri Kate Spade New York manikür modelleri kelimenin tam anlamıyla bir inci olmuştur – çizgili minimalist tasarıma sahip pembe bir ceket küçük etiket-inci şeklinde son dokunuş ile tamamlanmaktadır.
  • vernik tırnak bileşimde parçacıklar titrek olmadan cila “krema” ile kombine edilmiş ve bu durumda bir sedefli ile uygulanmıştır: göstermek için hazırlanırken Oscar de la Renta Rebecca Minkoff yaklaşım çok hazır değil, farklıydı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here