2018 de burçları neler bekliyor?

0

Önümüzdeki aylar için yıldızların ipuçları ve tahminleri

Koç Burcu

2018’de finansal sorunlarınız çözülecektir – itiraf edin, bu haber çok uzun süredir bekliyor. Ancak, kolay paraya güvenmek için, miras ya da piyango için umut, buna değmez: herkes emekleriyle kazanmalıdır. Ancak bu sene de yatırımlar üç katına çıkacak.

eni bir hesaba geçmek için bir promosyon veya cazip bir teklif alacaksınız – doğal olarak, maaş artışı ile.

Boğa Burcu

Zodyanın diğer işaretleri iş ve finans işleriyle uğraşırken, kişisel hayatınıza daha iyi odaklanabilirsiniz. 2018’de, “kendi” kişinizi karşılama veya son olarak bölge kayıt bürosuna gitme olasılığı yüksektir. Zaten evli iseniz, bu yıl sendikanızı güçlendirmek için harcayacağınız zaman – birlikte daha çok vakit geçirin ve ülkeye yapılacak bir Pazar gezisi olsa bile her fırsatta seyahat edin.

Mali izin verirse, kendi dairenizi veya evinizi satın almayı düşünün, küçük bir onarım veya yeniden düzenleme yapın.

İkizle Burcu

Kötü haber ise: tüm yıl kesintisiz bir modda çalışmakla meşgul olacaksınız. Ama aynı zamanda iyi bir tane var: iş ilginç ve yüksek ücretli olacak. Etkinliğin zirvesi Mart ayında olacak.

Bu yılki finansal işlemlerin de başarı şansı yüksek.

Yengeç Burcu

Yıldızlar, bu sene aşık olacağınızı ima ediyor! Ve eğer o zamana kadar ilginiz esas olarak kariyere odaklanmışsa, o zaman 2018’de romantik bir havaya hazırlanmak için hazırlanın.

Partilere davetleri reddetmeyin, alışılmadık yerlerde yeni insanlarla tanışmayın.

Aslan Burcu

Bu yıl, daha önce hiç olmadığı gibi, ailenizle mümkün olduğunca fazla zaman geçirmeyi arzu edersiniz (ki bu sizin için sıra dışıdır). Ve çok güzel! Öncelikle, uzun zamandır devam eden anlaşmazlıkları çözmek için kendi başınıza bir ilişki kuracaksınız. İkincisi, 2018’de gayrimenkulle ilgili herhangi bir işlem gösterilir.

Büyük bir apartman dairesini değiştirmek istediniz mi? Senin yanında iyi şanslar, o yüzden kullan!

Başak Burcu

Başak en iyi konuşmacılar ve bu yıl başkalarına herkese açık konuşma becerilerinizi göstermek için birçok fırsatınız olacak. Satış, pazarlama, halkla ilişkiler ya da insanlarla aktif iletişim anlamına gelen başka bir alanda çalışıyorsanız, niteliksiz bir başarı ve tanınma elde edeceksiniz.

Düşüncelerinizi dile getirmekten korkmayın, yeni projeler sunun ve üstlerinizle tartışın, çünkü başkalarını kendi başlarına kolayca ikna edebilirsiniz.
Terazi Burcu 

Geçen sene, tüm kişisel çıkarlarınızı arka plana itmeye çalıştın ve 2018’de işçilerinizin meyvelerini toplamanın zamanı geldi. Cömert finansal ödül, büyük ve önemli bir satın alma için daha iyi harcanır – bir araba veya egzotik bir ülkeye yolculuk.

Ve Mayıs ayında, ücretlerin artırılması meselesini gündeme getirin: yıldızlar başarısızlığın olası olmadığını fısıldadı.
Akrep Burcu 

2018’de cennetsel patronların gözdesi sensin! Bu yıl unutulmaz olacak ve hayatınız her alanda daha iyi anlam kazanacak. Çalışma konularında size yardımcı olacak başarılı insanlarla tanışacaksınız.

Eğer hala yalnızsanız, önümüzdeki aylarda büyük ve önemli bir toplantıya hazırlanın: ciddiye alın.
Yay Burcu

Eminens grise rolünü denemeye hazırlanın: Bu yıl kenarda hareket edecek, ama sonunda karar en önemli olacaktır.

Ayrıca 2018, fazla yükten kurtulmak ve kurtulmak için iyidir: eski şeyler, ilgisiz iş, artık sevmediğiniz ilişkiler.
Oğlak Burcu 

Işaretiniz diğerlerine göre daha fazla iş odaklı, ancak 2018’de tamamen iş çıkarlarının ötesine geçmek zorunda kalacaksınız.

Yıldızlar, kesinlikle farklı insanlarla iletişim kurmanız gerektiğini, ancak çalışma konularınız da olmadığını söylemektedir.
Kova Burcu 

Jüpiter onuncu evine giriyor, bu da yıldızların dilinden insana çeviri anlamında kelimenin tam anlamıyla anlamına geliyor: çok başarılı bir yıl içindesiniz! Aynı durum 12 yıl önce gerçekleşti, bu nedenle bu dönemde yapılan tüm çabalar 2018’de kesin olarak taçlandırılacak.

Kariyer atılımı – bu yıl talep edebileceğiniz en düşük miktar.
Balık Burcu

Bilgi ve taze izlenimler için susuzluk, yıl boyunca sizi ileriye götürecek ana yakıt olacak.

Yeni tanıdıklar, kitaplar, düşünceler ve hobiler sizi uzun süre ciddiye alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here