2018 Burçlara göre makyaj nasıldır?

0

Burçlara göre makyaj mı olur diyorsunuz gibi, ama bakalım analizlerimiz bu konuda sizin burcunuza göre doğru mu?

Koç Burcu 

Ve en hoş olan şey, ilginizin sadece parasal olması değil, gerçekten ilginç ve önemli görevleri çözmeniz gerekiyor. Sonunda bir iş makyajı oluşturmayı öğrenmek için zaman gibi görünüyor!

Boğa Burcu

Ancak bu görevler sonbaharda daha iyi planlanıyor: Yıldızlar 8 Kasım’dan sonra ciddi bir nakit akışı vaat ediyor. Ve elbette, kendiniz hakkında unutamam: kırmızı ruj veya yeni bir göz kalemi satın almak için özel bir nedene ihtiyacınız yoktur.

İkizler Burcu

Ve, bu arada, bir banka krediniz varsa, 2018’in sonundan önce kapatmak daha iyidir. Gelecek yıl da sağlıkla ilgili prosedürleri yürütmek için mükemmeldir. Yani eğer bir sebepten dolayı önemli bir operasyonu ertelemişseniz, buna karar verme zamanıdır. Genel olarak, yıldızlar sizi daha cesur ve daha kararlı olmaya teşvik eder ve makyaj da önemlidir. Pop art tarzında bir makyaj ya da parlak bir dudak makyajına ne dersiniz ?

Yengeç Burcu 

Ve daha sıklıkla bir sebep olmadan güzel makyajlar yaparlar . Bu arada, bu yıl yaratıcı enerji uçtan uca geçecek, eski fikirlerinizi ve projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için önümüzdeki ayları kullanın.

Aslan Burcu

Makyajda, gösterme kısıtlaması, çıplak tarzda bir görüntü önümüzdeki aylar için en iyi çözümdür.

Başak Burcu

Kendine güven, doğru makyajı katacak: mükemmel kırmızı dudaklar , göz kapakları ve hatta cilt tonu için sıkı eller.

Terazi Burcu 

Doğru, belki başka bir olay gelişmesi. Yeni bir pozisyon için bir teklif alacağınız ve onu pes etmemelisiniz. Röportajı başarılı bir şekilde aktarabilmek için makyajı dikkatli bir şekilde düşünün (örneğin, Skype’ta bir röportaj kendi güzellik kurallarını üstlenir ).

Akrep Burcu

Ve kitap kapak tarafından yargılanmadığı halde, güzel bir akşam makyajı yaratma becerilerine zarar vermez. Eğer zaten bir ilişkideyseniz, yeni bir aşamaya nasıl geçeceğinizi düşünün. Sağlığınız ve refahınız da en yüksek seviyede olacak, bu yüzden sadece hayatın tadını çıkarın!

Yay Burcu

İleriye doğru ilerlemenizi engelleyen her şeyi ortadan kaldırın ve imkansız görevleri bırakın, böylece ciddi planları çevirmeye başlayabilirsiniz. Her şeyi sıfırdan başlatmak için iyi bir yıl. Bu, makyaj için de geçerlidir: nasıl boyanacağını öğrenmediyseniz, tekrar deneyin.

Oğlak Burcu

Sosyal çevreniz genişleyecek ve yeni insanlarla hayatınıza yeni fikirler katılacak. Eski arkadaşlarınızla bağlantılarınızı güçlendirin ve yeşil ışığa yeni bir ışık verin. Bu yıl makyajda, güzel parlayan cilde odaklanın. Okşayarak tekniğini öğrenmenin zamanı geldi.

Kova Burcu

Ve uzun zamandır ciddi bir şey yapmayı planlıyorsanız (bir kitap yazmak? Ev inşa etmek?), Bir zaman düşünmemek daha iyidir. Tüm başarıların gücüne sahip olmak, sağlığa özel önem vermek ve her gün on dakikadan fazla sürmeyecek temel makyajın nasıl yapılacağını öğrenmek.

Balık Burcu

Ayrıca, bu yıl en az bir denizaşırı seyahat ve kısa mesafeler için düzinelerce seyahat için bekliyoruz. Onlardan biri belki de hayatınızı değiştirecek! Bu nedenle, 2018’de her yere size eşlik edecek güvenilir ve rahat bir bavul satın alın. Ve aynı zamanda, kusursuz bir şekilde kusursuz ve şık bir sahil beldesinde ve uzaktaki bir Sibirya taigada bakacak şekilde doğru kozmetik setini toplayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here