2017 Sonabahar En Trend 10 Saç Modelleri

0

2017 sonabahar’ın en trend saç modellerin de iddialı ve farklı tarzlar yer alırken sizin saçınız sonbahar trendine uygun mu? Peki değilse sizleri hemen kuaförün yolunu gözlemeniz gerektiğini söylememiz gerektiğini hatırlatalım. Yılın sonbaharın da trendlerden geri kalmayın, şimdi sizlere en trend 10 saç modelini açıklıyoruz..

1 – Islak ve parlak

Güçlü ve sadeliği seven kadınların tam ihtiyacına göre bir saç modeli olan sonbaharın trendi  olarak listemizde yer alıyor.

2 – Midi Lob

Küt saç sevenler için güzel bir haber olmalı ki midi lob modeli omzunun üretin de biten ve katlı kesim olarak ta farklılık katan kısa bir saç modeli, bu model uzun saç modelinden sıkılan ve farklılık isteyenler için en uygun saç modeli olabilir.

3 – Perdeli Bakışlar 

Kâkül’lü saç kesimini andıran bir saç stili, kâkül kestirmek ve ya kestirmemek arasında kalan kadınlar için güzel bir tercih olabilir. Eğer ki bu model hoşunuza gittiyse çok düşünmeden tercihiniz olarak belirleyin çünkü model sonbaharın vazgeçilmezlerinden.

4 – Dağınık Dalgalar

Bırak saçların dağınık kalsın 🙂 diye başlamak isteriz ki sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yer alan bir saç modeli kendinden dalgalı olan kadınlar çok şanslı ki saçlarını dalgalı yapmak için bir uğraşa girmeyecek. Dalgalı ve dağınık bir model bu sonbaharın da vazgeçilmez saç modellerinden.

5 – Feminen Pixie

Son dönem de bir kaç dünya yıldızlarında gördüğümüz bir saç model olan pixie size hiç te yabancı gelmeyecek  kısa saç sevenler için güzel bir değişim olur tabi ki vereceğiniz kararı cesur bir karar olacaktır.

6 – Alçak At Kuyruğu

Klasik bir uzun saç modelinden ibaret bir saç modeli olarak görünebilir, ama davet ve etkinlikler de kurtarıcı bir saç modeli olarak da ön planda yer almakta, düz saçlarınız süzü üzmesin ki sonbahar da yine trenler arasında.

7 – Alternatif Örgü

Kendiniz ördüğünüz ve hareket ettikçe dağılan saç örgün kötü görünse de salaş sevenler için alternatif örgü olduğu kadar da alternatif bir çözüm olacaktır, sokak modasının eskimeyen saç modellerinden bu sonbahar da yine trendler arasında yer alıyor.

8 – Doğal Doku 

Adı üzerinde bir saç modeli olup doğallığını bozmak istemeyen doğal olmayı sevenlerdenseniz sizlere güzel bir haberimiz var. Bu sene saçlarınız 10 trend arasında. Saçlarınız sprey yada köpük yardımı ile bir dağıtıp şekil verebilirsiniz.

9 – Seksi Ayrım 

Sonbahar trendlerinde bir basamak geriye düşen, ama yinede bu model den vazgeçmeyen kadınlar var, şakak hizasından uygulayacağınız ayrım ile saçınızın hacim katarak etkileyici bir görüme katabilirsiniz.

10 – Rapunzel Saçlar

Uzun saç sevenler sizleri çok anlıyoruz ki, saçlarınızı kestirmeye kıyamıyorsunuz 🙂 Biz sizleri de düşünerek sizlerinde trendlerden kaybetmek istemiyoruz  son sırada olsanız bile yine trendler yer alıyorsunuz buda çevrenizden gelen tepkileri susturacak kadar etkili olabilir. Belinizden akan saçlarınız çok dağıtmadan salaş bir görünüm sağlayarak ve cool bir tavır ile dışarıya çıktığınız da çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here