14 Şubat için 9 Makyaj Fikirleri

0

Neden randevu da gözlere ya da dudaklara dikkat çekmek isteriz? Sevgililer günü için bir görüntü yaratma konusundaki önerilerimizi takip ederek seçim yapın.

Çoğu kız, erkeklerin ilgisini çekmek için değil, kendileri için güzel olmaya çalıştıklarını iddia ediyor. Fakat bir randevu için makyaj yapmaktan söz ediyorsak, karşı cinste tercihler hesaba katılmalıdır. Bu nedenle, koyu renk ruj, yanlış kirpikler, parlak gölgeler, kalın eller ve Sevgililer Günü makyajında ​​yoğun kaş makyajı kullanmamak daha iyi.


Bu, durum da kozmetik ürünlerini tamamen terk etmeniz gerektiği anlamına gelmez. 14 Şubat’ta şenlikli bir akşam geçireceğiniz biriyle sizi daha cazip hale getirecek bir makyaj hazırlamanın birçok yolu vardır. Makyaj da kullanılabilecek fikirleri paylaşıyoruz.

Parlak Etki

Mesleki strobing ile ilgili değil, aynı zamanda sağlıklı bir cildin bir randevu için makyaj yapması gereken hafif ve doğal ışıltısı hakkında, bu nedenle yanaklar üzerine parlak bir parıltı ve parlaklık veren dağınık tozu yok. Bir damla sıvı çırpıcı ekleyin. Yüzü eşit olarak dağıttığınızda istenen efekti elde edersiniz, sonsuza dek hayran olabileceğiniz taze, güzel, “canlı” bir cilt elde edebilirsiniz.

Katlı Gözler 

Gözlerin aksanı mı istiyorsun? Renkler ve dokularla sıkı çalışmak yerine, “türün klasiği” ne bakın gerekli: hafif dumanlı bir makyaj. Dışarıdan, sadece bir ışık ve gölge oyunu gibi görünüyor. Dikkatli bir gölgeleme den sonra, katta “gömülü” bulunan biraz koyu renk, daha derin ve daha etkileyici bir görünüm kazandıracaktır.

Gözlerde Kedilik

Görünümü dönüştürmenin başka bir yolu , makyajı göz de yapmaktır. tüm göz kapağı erkeklerde geniş oklar hoş olmayan gibi, o (Maybelline New York’tan Hassas Usta gibi çok ince bir fırça ile bu astar için opt) sivri uçlu “kuyruk” ile ince, zor görünür çizgi çizmek için daha iyidir. Bu, gözlerin anahatar’larını hafifçe vurgulayacaktır. maskara “zacheshite” uygularken gözlerin dış köşelerine doğru kirpiklere. Bu hile makyaj sanatçılar her zaman “kedi” bir görünüm etkisi yaratmak için kullanın.

Makyajda Bir İpucu

Bir tarihe kadar trendde olmak istiyorsanız, bir uzlaşma seçeneğinde durun. Şık renkler ve püf noktaları seçin, ancak onları çok göze çarpmayan şekilde kullanın. Elbette, bronz bakır tezgahından veya örneğin deniz dalgasının renginden boru hatlarına geçebilir, ancak eller çok ince olmalıdır. Başka bir seçenek altın rengi ile alt göz kapağının mukozasını getirmektir.

Dudaklar

Dudak makyajın da, parlak ruj kullanmaktan daha iyidir. Ve yapışkan bir parlaklık da. Dudaklara hafifçe parıldayan ve aynı zaman da narin cildi nemlendiren ideal seçenek parlatıcıdır. Dudakların da renksiz bir şekilde yapamayanlar, doğal gölgesini arttıran yenilikçi şeffaf rujlar yararlı olacaktır. Bunların arasında Lancome’dan Baume In Love var.

Dudaklara Odaklanmış Parlaklık

14 Şubat’ın makyajı sizin için dudaklarına vurgu yapılmaksızın düşünülemezse renk tonu kullanın. Dudakları çağrı yapmadan seçmenize izin verir. İşin aslı, titanyumun sıvı bir dokuya sahip olması ve basitçe emilmemesi değil, deriye “yenmesi”. Görünen o ki, dudakların kendisi böyle bir gölgede olması daha iyidir.

Pastel Renkler

Çoğu zaman, erkekler, bir randevuda, kızı mümkün olduğunca doğal görmek istediklerini söyler. Bununla birlikte, bu doğal güzellikleri hafifçe vurgulamayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin göz makyajı pastel gölgeler kullanılarak yapılabilir. Gözlere dikkat çekmek için onları yarı saydam bir tabaka halinde uygulayın. Renk seçimi de önemlidir. Gözler kahverengi ise, mavi – pembe, yeşil gözlü şeftali ve “tozlu” gri-mavi tonlar gidecek olursa, lila tonlarına öncelik verilebilirsiniz.

Ruj Seçimi

Sevgililer Günü için parlak makyaj denememek daha iyi olduğu için çıplak aralıktaki ayrılmış bir görüntüyü düşünmek mantıklı olur. Gözler, kahverengi ve bej-gamma (Kentsel Çürüme dan Çıplak paletka yardımı) tonlarında dumanlı gözler altını sadece kirpik sümüklü böcek boya – örneğin, mürekkep Lancôme Hypnose »opsiyonel hacmi” etkisiyle. Ve dudaklarınızda, NYX Profesyonel Makyajından Dudak Banyosu içeceği koleksiyonunda bulunan gibi bir krem ​​ruj veya şeffaf bir krem ​​uygulayın.

Zarif Zarafet

Kazanabilirlik seçeneği, Sevgililer Günü için makyaj da kanıtlanmış güzellik numaralarını kullanmaktır. Kesinlikle düzgün bir siyah ok gibi bir klasöre izin vermez veya örneğin gözlerin iç konturunu kahverengi kalem-kayal ile çarpar. Bir randevu için romantik bir görüntü oluşturmak istiyorsanız, bu makyaj mükemmel bir şekilde görevle başa çıkıyor. Fotoğraf seçimlerimizden esinlenin!

14 Şubat’ta hangi makyaj yapacaksın? Bir yorum yazın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here